KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12487655
nr 1248 7655
Oidentifierad konstnär. Signerad. Stilleben. Olja på pannå, 25x50
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 april 2019
kl 19:36:23
100 kr
250 kr
500 kr
600 kr